Najbliższe wydarzenia w Przedszkolu

Dla tych wszystkich którzy nie zdążyli wszystkiego zapamiętać albo pochłonięci magią świąt nie byli wystarczająco skupieni – parę słów o najbliższych planowanych wydarzeniach w przedszkolu.

Przerwa świąteczna trwa do 1 stycznia. A w nowym roku czeka Was wiele atrakcji:

2 stycznia (piątek) zapraszamy wszystkich do Przedszkola. Bardzo proszę o przybycie wszystkich dzieci. Będziemy ćwiczyć występ na konkurs śpiewania kolęd – pierwsza próba będzie się w Przedszkolu około godziny 1000, a następna o godz. 1600 w budynku Szkoły Podstawowej w Gołkowicach.

7 stycznia – w Przedszolu konkurs – Szukanie Dzieciątka Jezus !

8 stycznia – wizyta pszczelarza wraz z pszczołami !!! Można będzie zobaczyć jak żyją i pracują pszczoły w ulu.

9 stycznia – zapraszamy rodziców na Wieczór Filmowy, jak zwykle zapewniamy dobry film, tylko zdrowy popkorn i chipsy :-). Startujemy punktualnie 0 19. – wyświetlania reklam przed seansem nie planujemy 🙂

13 stycznia – Karnawał ze świętymi. Proszę każde dziecko przebrać za postać jakiegoś świętego oraz zapoznać dziecko z podstawowymi informacjami o prezentowanej postaci świętego.

20 stycznia – Bardzo ważne Zebranie dla Rodziców. M.in będą ogłoszone wyniki konkursu na śpiewanie kolęd oraz przypomnimy wszystkim informacje które znajdują się poniżej 🙂

28 stycznia – Dzień Babci i Dziadka

7 lutego – Wielki Bal Karnawałowy. Jeżeli już macie pomysły na niepowtarzalne przebranie. Czas najwyższy żeby zabrać się do szycia strojów.

16 lutego – 1 marca – ferie zimowe – Przedszkole będzie otwarte w pierwszy tygodniu ferii. W dniach 23-27 lutego będzie Przedszkole NIECZYNNE.