Biblioteka

W naszym przedszkolu znajduje się też mała biblioteka. Jest to miejsce dla wszystkich, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie do poczytania.

W erze komputerów, Internetu wydaje się że nie ma już miejsca dla tradycyjnej książki stąd nasz pomysł biblioteczki aby zachęcić do tego co naprawdę wartościowe. W naszej biblioteczce można znaleźć książki zarówno o treści poważnej, psychologicznej, poradniki dla rodziców ale również powieści, opowiadania z różnych dziedzin życia.

Najbardziej poczytnymi pozycjami są osDSC05284atatnio książki takich autorów jak:

• Karen Kingsbury,
  • Nicholas Sparks,
  • Harlan Coben,
  • Ken Folet,
  • Francine,
  • Rivers,
  • Erich Segal,
  • Katarzyna Grochola,
  • Maria Nurowska,
  • Clive Cussler,
  • Małgorzata Kalicińska,